אפרת דביר

תכנון, עיצוב פנים והום סטיילינג

פתח תקווה והסביבה

קצת עליי

אפרת דביר, בת 42 ואמא ל-2. בוגרת האוניברסיטה הפתוחה במגמת עיצוב פנים ותכנון בהצטיינות. מגיל קטן אני זוכרת את עצמי נמשכת לתחום העיצוב והתכנון.
יש בי תשוקה גדולה למקצוע,אני אדם סקרן מטבעו ולכן מכל מקום ,סביבה או אנשים שאני פוגשת בדרך אני מקבלת השראה.הלקוחות שלי הם מקור השראה נוסף ומהם אני מקבלת את המוזה ליצירת עיצוב חדש.אני מקבלת סיפוק ענק מהעשייה היומיומית שלי,כשאני רואה סקיצה שלי רוקמת עור וגידים הופכת למציאות.אני אדם יצירתי מאוד אך לצד זה גם אדם פרקטי. כל חיי עסקתי בזה באהבה גדולה, בהתחלה בתור תחביב וכיום בתור מקצוע.

החזון שלי 

עיצוב בשבילי זה סיפור חיים, אני מאמינה שלכל אחד מגיע מקום נוח ונעים לשהות בו, עיצוב הוא דרך חיים שמתבטא גם בפרטים הקטנים. יחד אלמד להכיר אתכם ולהתאים את העיצוב לטעמכם וליכולתכם , תוך תכנון מוקפד ומקצועי. אני חובבת ספרות ושירה כך שאני מאמינה שלכל משפחה יש את הסיפור שלה בית,משפחה ,הרגלי חיים הנשזרים יחד לסיפור אחד. החזון שלי הוא לתרגם את החלומות והצרכים שלכם לצבע, טקסטיל, עץ ושאר חומרי הגלם על מנת ליצור חוויות חדשות שיגרמו לכם להנות מהעיצוב ולהתרגש מהבית. מוזמנים להתרגש יחד איתי.

תהליך העבודה

1. פגישת הכרות והבנת הפרויקט

2. גיבוש קונספט עיצובי והגדרת תקציב

3. תכנון מפורט הכולל תוכניות ולוחות זמנים

שרותים הניתנים בנוסף

צוות מקצועי רב תחומי

פיקוח בזמן עבודה

ליווי וקניה בחנויות עיצוב מובחרות

שיתוף הכרטיס:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
דילוג לתוכן