סטודיו המוקדש כולו לאימון בשיטות הג'יירוטוניק והג'יירוקינזיס. שיטות אימון הוליסטיות שמאפשרות ריפוי שיקום ושכלול היכולות ע״י הבנה עמוקה של מערכת התנועה בגוף.

בסטודיו מתקיימים שיעורים פרטניים וקבוצתיים על המכשירים ושיעורי קבוצה ללא מכשירים בקבוצות קטנות.

Gyralife - מרכז לאומנות הגוף הינו בית ספר להכשרת מורים בשיטת הג'יירוטוניק והג'יירוקינזיס. את קורסי המבוא בשיטה מנחה פרי -טריינרית יערה קרוין בעלת הסטודיו, רקדנית לשעבר, ומדריכה בשיטות אלו בעשור האחרון

שיטות הג'יירוטוניק והג'יירוקינזיס מושפעות מעולם השחיה, המחול, היוגה הטאי צ'י והאוסתאופתיה ונובעות מאלו. שיטות אלו עובדות בשיטתיות ובמעגליות לחיזוק מכלול הגוף ויצירת מרחב פנימי במפרקים השונים כשעמוד השדרה במרכז. ע"י תנועה סיבובית מתאפשרת הגדלה של טווחי התנועה מול יצירה של כח מאוזן סביב השלד, ובכך ריפוי ושיקום מכאבים כרונים ופציעות למיניהן.

האימון בשיטה מאפשר סטימולציה (גירוי) באזורים חדשים בגוף וע"י כך מפעיל ומעורר את מערכת העצבים והחיבור של הגוף למוח, מה שמאפשר את הגדלת המודעות לגוף ושינוי אמיתי ביציבה. השינוי מתבטא בפעולות היומיומיות כגון עמידה ישיבה הליכה פעילויות ספורטיביות למיניהן ועוד.

האימון מתבצע בתנועה המלווה בנשימה תואמת שמאפשרת אימון שמותאם לצרכים וליכולות של המתאמן ומתאים למנעד רחב של אנשים החל מילדים, ספורטאים, רקדנים, ועד לאנשים שסובלים מכאבים כרונים, מחלות כרוניות, שיקום משבץ, תאונות, דלקות מפרקים בעיות בע.ש, שיקום משברים ואימון למבוגרים בכל הגילאים.

קרא/י עוד +

050-8420583

gyralife@gmail.com

הוד השרון

פייסבוק

אינסטגרם

תמונות מהסטודיו

המלצות

ג'ירוקינסיס עבורי הוא כלי שמאפשר לי להתחבר לעצמי ולהתנתק רגע ממה שקורה סביבי . זה כלי שמאפשר לי לבטא את עצמי ואת מי שאני.
וזה בדיוק מתחבר לחוויה שלי מהשיעורים והקורסים בסטודיו של יערה – האווירה מאוד נעימה ומרגיעה ויערה תמיד מצליחה לתת עוד עומק לשיטה.
אני באמת ממליצה לכל אחד ואחת ל ואחת לחוות את השיטה הקסומה הזאת וליהנות מהזרימה והתנועתיות שהשיטה מאפשרת

מתוך נשימה עולה האוקיינוס 
האופק מתרחב והשקט ממלא.
הראש והלב מתלכדים לכדי ישות אחת 
והאיברים מתיישבים כמו פאזל,
כל אחד במקומו המדויק.
הרגשת ההתארכות והכוח, 
העצמה והאיסוף,
המשיכה לכיוונים מנוגדים,
שמביאות לגילוי תנועה וגוף חדשים,
לא מוכרים,
מציפות את הנפש ברוממות רוח והנאה.

ממליצה לכל אחד ואחת שמאמינים שאפשר להגיע רחוק יותר לנסות, להתנסות ולהגיע לשם.

*נכתב בהשראת אימון הג'יירוטוניק של הבוקר עם יערה קרוין

אני זוכרת את השיחה הראשונה שלי עם יערה. הייתי עם תינוק קטן בבית, והחלטתי להרים טלפון ולשמוע מה זה. כי מה יש לי להפסיד. הגיע הזמן לחזור לזוז…
יערה סיפרה לי באותה שיחה מה זה ג'יירוטוניק, קצת על הלימודים והניסיון שלה, על היתרונות בשיטה. החלטתי לנסות. זה נשמע כמו משהו אחר לגמרי מדברים דומים שניסיתי עד אז.
שיעור ראשון. הכרות עם המכשיר הקצת מוזר לי במבט ראשון. כפות ידיים על הידיות, ולומדת להרגיש מחדש את עמוד השדרה שלי, את היכולת שלי להתמתח ואז עוד קצת. לנשום. לרווח בין המפרקים. ואחריו שיעור שני ושלישי ורביעי ואני מוצאת את עצמי לומדת עוד ועוד על מה אני מסוגלת לעשות. היציבה שלי משתפרת, הגוף שלי מתחזק, כאב בברך שסחבתי שנים מתחיל לגלות שאפשר לחיות בלעדיו, הגוף מתחזק ואני מגלה שאני מכורה קשות לג'יירו.
4 שנים אני מתמידה. פעמיים בשבוע וגם היו תקופות של 3. אם בטעות יוצא פחות מזה- הגוף מרגיש.
השיעורים בשבילי הם טיפול. ממש כך. מרווחים חדשים נוצרים בגוף ובנשימה ואני יוצאת מהשיעורים בתחושה שהאוויר נכנס טוב יותר לגוף.
המורות בסטודיו מוכשרות אחת אחת. המקצועיות הבלתי מתפשרת של יערה באה לידי ביטוי גם בשיעורים שלהן, וזה תענוג גדול.
אני מרגישה שזכיתי ללמוד את השיטה, והיא מהדהדת בכל כך הרבה תחומים בחיי כפי שלא ציפיתי שיקרה. 
תודה יערה, אין עלייך! וגם דפנה, שרונה, נועה, סיון ונועה וכל מי שאולי פספסתי – אתן אלופות.

יערונת היקרה, 
אני רוצה להגיד לך תודה רבה. בלעדייך זה לא היה מה שזה. בזכות היותך את, מכילה, מרימה, נותנת להיות, מקבלת אותנו כמו שאנחנו, נותנת להיות כאן ועכשיו ונותנת לגיטימציה לקשיים ולהתפתחות. אני באמת שמחה מאוד על ההזדמנות שניתנה לי, על החוויה האדירה הזאת, על הידע הענק של ההתחברות הפנימית, על הכול".
כמה כיף לשמוע על האור שהשיטה מביאה לחיים!

שיתוף הכרטיס:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
דילוג לתוכן